Od
Do

Wszystkie

2021-09-30

Puls Nieruchomości: Przez pryzmat Polskiego Ładu

Ułatwienia w budowie domów, gwarantowany kredyt mieszkaniowy, wsparcie dla gospodarstw domowych w trudniejszej sytuacji finansowej oraz reforma podatkowo-składkowa - przyglądamy się rynkowi nieruchomości mieszkaniowych przez pryzmat zmian przewidywanych w rządowym programie Polski Ład.

Więcej
2021-08-25

Puls Nieruchomości: Rynek nieruchomości w górach

W lipcu Tatrzański Park Narodowy odwiedziła rekordowa liczba ponad 769,5 tys. turystów. Wielbiciel wędrówek górskich papież Jan Paweł II powiedział "Góry dają człowiekowi, poprzez zdobywanie wzniesień nieograniczony kontakt z przyrodą – poczucie wewnętrznego wyzwolenia, oczyszczenia, niezależności." Choć wobec przytoczonych wyżej statystyk o owo poczucie wewnętrznego wyzwolenia jest zapewne coraz trudniej, to jednak faktem jest rosnący popyt na miejsca noclegowe oraz nieruchomości położone w pasie górskim.

Więcej
2021-07-28

Puls Nieruchomości: Rynek nieruchomości nad morzem

W wakacyjnym czasie, gdy dyskusje o nieruchomościach słyszane są niemal zza każdego parawanu plażowego, ceny wynajmu apartamentów w nadmorskich kurortach budzą emocje nie mniejsze niż "paragony grozy" za rybę w smażalni, a wieczorami przy „oprocentowanych” napojach turyści liczą procenty z potencjalnych inwestycji w domki wakacyjne, postanowiliśmy przeanalizować rynek nieruchomości nad morzem. Zapraszamy do lektury!

Więcej
2021-06-30

Puls Nieruchomości: Rynek wtórny – stare kamienice, wielka płyta, apartamentowce

Niejednorodność rynku wtórnego stanowi niemały problem nie tylko dla inwestorów, ale również dla analityków nieruchomości. Samo spojrzenie na średnie ceny jest mocno uproszczonym podejściem do tematu. Z tego powodu postanowiliśmy nieco głębiej przyjrzeć się tendencjom na rynku mieszkań „z drugiej ręki”. Do jakich wniosków doszliśmy? O tym dowiecie się z najnowszego Pulsu Nieruchomości.

Więcej
2021-05-20

Puls Nieruchomości: Jak wygląda popyt inwestycyjny na rynku nieruchomości mieszkaniowych?

Silne wzrosty cen nieruchomości mieszkaniowych w ostatnich kilku latach powodują, że coraz głośniej mówi się o wyraźnym wzroście popytu inwestycyjnego, który głównie koncentruje się w dużych aglomeracjach oraz lokalizacjach o walorach turystycznych. Jaki cel przyświecał kupującym mieszkania? O tym dowiecie się z Pulsu Nieruchomości.

Więcej
  • Poprzednia
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • z10
  • Następna
  • Kategoria